Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/berlines/domains/berlinestetik.com/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17 İzmir Alsancak 2020 Yeni Yıl Cilt Bakım Paketi | BERLİN ESTETİK

Talatpaşa Bulvarı. Kültür Mah. No:3 Beyaz Apt. D:1 Alsancak / İZMİR

Menu
Menu

Yeni Yıl Öncesi Cildinizi Şımartın!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on tumblr

Yeni bir yıl yaklaşıyor. İyisiyle kötüsüyle eski bir yılı geride bırakacağız. Gelen yeni yılı ise karşılamak için hepimiz bir takım planlara başladık bile.

 Alınacak hediyeler, gidilecek tatiller, dışarıda veya evde kutlama planları, giyilecek kıyafetler aklımızın bir kenarında uçuşmaya başladı bile. Eh ne olsa bir birkaç haftadan başka az zaman kaldı.

 Peki güzelliğimiz?

 Kalan bu süre içerisinde neler yapabiliriz en güzel halimizin yeni yıla merhaba demesi için?  Bizde Berlin Estetik olarak sizi düşünerek bir paket oluşturduk…Sizi ve cildinizi şımartalım istedik.

 

Cilt Bakımı Uygulaması

 Cildin tazeliğini ve pürüzsüzlüğünü korumak  ve cildin temizlenmesi için yapılması gereken cilt bakımı, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyip cildi yenilenmesini sağlar. Daha sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapılan düzenli cilt bakımı ile;

.Ciltteki siyah nokta,milya,yağ butonu gibi oluşumlar giderilir.

Ciltte oluşan akneler giderilir.

.Doğum veya çevresel faktörlerden dolayı meydana gelen cilt lekelerinin hafifletilir.

.Ciltteki  gözenekler sıkılaştırılır.

.Ciltte renk değişikliklerinin eşitlenmesi sağlanır.

Dermapen  Uygulaması

Bu uygulama epidermal hasar ile cildin doğal kollajen ve elastin üretimini harekete geçiren mikro iğneleme işlemidir. Ciltteki hasarlı dokular yeniden aktive olur ve çok hızlı bir şekilde onarılır. Cilt yenileme ve sıkılaştırma, sivilce izleri giderme, çatlak giderme ve ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi ,lekeli cildin düzeltilmesi,dermapen uygulaması ile mümkündür. Aynı zamanda genişlemiş gözenekleri küçültmek, cildi sıkılaştırmak ve daha sağlıklı bir görünüm elde etmek için tercih edilen bir yöntemdir.

Kimyasal Peeling Uygulaması

 Kimyasal peeling, bir veya birkaç kimyasal ajanla derinin üst tabakalarının soyulması işlemidir. Bu işlem sayesinde bir yandan canlılığını ve parlaklığını kaybetmiş epidermisin üst kısmı soyulur ve yeni taze cilt üste çıkartılır, bir yandan da derinin alt tabakalarında yenilenme için hücreler ve kolajenler uyarılarak cildin yapılandırılması hızlandırılır.

Collagen Mask Uygulaması

Cilt bakımında, yaşlanma belirtileriyle savaşmak için collegen mask   kullanmak cildin elastikiyetini kazanmak daha sıkı görünümlü bi cilde kavuşmak için etkili uygulamalardan biridir.Haftada bir 10 günde bir yapılan uygulamalarla ciltte uzun süreli kalıcılık sağlanır.Yine collagen içeren kremlerle desteklenirse sonuç daha etkili ve uzun olur.

BERLİN ESTETİK’in Size Hazırladığı Yeni Yıla Özel Paketi

 1 Seans Cilt Bakım

1 Seans Dermapen

1 Seans Kimyasal Peeling

1 Seans Collagen Mask Ürün Uygulaması

 

1.400TL Yerine Nakit Ödemede %50 İNDİRİMLİ 700TL

 

Hakkımızda

Berlin Estetik; deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile estetik kaygılara sihirli bir dokunuşla çözüm sağlıyor.

Son Yazılar

Bizi Takip Edin

Youtube Kanalımız

Bize Ulaşın

Talatpaşa Bulvarı. Kültür Mah. No:3 Beyaz Apt. D:1, Konak / İzmir