Müşterilerimiz Ne Dedi?
Comments
insan kaynaklar
Aslı Gül
Dudak dolgum icin cok yer arastirip ve gorusme saglayipta bu kadar kendinden emin ve ikna edici kimseye denk gelmeyisim seçme sebebim. Iyiki o guzel güler yuzunuze ve sihirli ellerinize denk gelmisim ellerinize tekrar saglik :) Tüm sureci titizlikle takip etmesi ilgilenmesi icin sonsuz tesekkurler ben
Comments
FITNESS ANTRENÖRÜ
Pınar Arslan
4 sene önce internet üzerinden yaptığım araştırma sonucu tanıştım kendileriyle. Düzenli botoks yaptırıyorum ve çevreme tavsiye ediyorum. Güler yüzlü samimi içten oluşu,uygun görmediği hiç bir işlemi ısrar etseniz dahi yapmaması,maddiyata değil sizin mutluluğunuza kendinizi iyi hissetmenize önem vermesi, işini titizlikle takip etmesi gönül rahatlığıyla tavsiye etmeme sebep olmuştur. Güler yüzlü samimi hijyenik şartlarda hizmet, sorularınıza içtenlikle cevap almak istiyorsanız kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.
Comments
Avukat
Betül Ayrım
Kendinizi güvenle emanet edeceğiniz harika bir klinik.Lazer ve leke tedavisi yaptırıyorum ve tabiki çok memnunum. Kendileri ve sohbeti nasıl kaliteli bir yerde olduğunuzu gösteriyor. Teşekkür ederim .