Talatpaşa Bulvarı. Kültür Mah. No:3 Beyaz Apt. D:1 Alsancak / İZMİR

Sosyal Proje | Yaşlıları Ziyaret

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on tumblr

Berlin Estetik merkezinin kurucusu Fatoş Songül AKTOPRAK, ünlü sosyal medya fenomeni Simay ÖZYİĞİT’in organize ettiği ve projede benim de bir katkım olsun diyerek, Özel İlgim İleri Yaş Bakım Merkezini ziyaret ettiler.

Ziyarette Özel İlgim İleri Yaş Bakım Merkezininindeki yaşlılarla bir araya gelerek sohbet eden Fatoş Songül AKTOPRAK; bakım merkezi müdüründen çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bu sosyal projede ünlü sanatçı Pınar AYLİN’de ayrıca yer aldı. Hoş muhabbetlerin ve şarkıların söylendiği güzel bir etkinlik gerçekleşti.

Aktoprak, yaşlıların toplumun çınarları olduğunu belirterek, ‘’Hayat tecrübeleri ile bizlere de yol gösteren büyüklerimizi sık sık ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Bizleri zorluklarla, büyük fedakârlıklarla büyüten değerli büyüklerimizin haklarını ödeyemeyiz. Kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz. Yaşlılarımıza hürmetlerimizi sadece bugün değil, her gün göstermeliyiz. Yaşlılarımıza saygıyla, sevgiyle yaklaşmamız milletçe onlara verdiğimiz değerin bir göstergesidir. ” dedi.

Hakkımızda

Berlin Estetik; deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile estetik kaygılara sihirli bir dokunuşla çözüm sağlıyor.

Son Yazılar

Bizi Takip Edin

Youtube Kanalımız

Bize Ulaşın

Talatpaşa Bulvarı. Kültür Mah. No:3 Beyaz Apt. D:1, Konak / İzmir