Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

Göğüs Lazer Epilasyon Fiyatları

İncelediğiniz lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Erkekler de en çok tercih edilen bölgelerin başında göğüs bölge kılları gelmektedir, Göğüs bölgesindeki istenmeyen kılları seyreltmek yada yok etmek için ortalama 6-8 seans yeterli olmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki erkeklerde ki hormonların baskısı nedeni ile cilt altında uyuyan yeni kılları üretme /uyandırma eğilimi gözlemlenebilir. Bu süreçte ek seanslar gerekebilir.

Kadınlarda Göğüs Ucu ve Çevresine Lazer Yapılır mı?

Göğüs uçlarına ve çevresine lazer epilasyon yapılabilir. Emzirenlere, emzirdikleri süre boyunca göğüs uçları ve çevresine lazer epilasyon yapılmaz. Bunun dışında lazer epilasyon yaptırmaya engel bir durumu olmayan herkesin göğüs ucuna lazer epilasyon yapılabilir. Göğüs ucu hassas bir bölge olduğundan, Lazer epilasyonla kılın yapısına bağlı olarak ortalama 6-8 seansta göğüs ucundaki kıllardan kurtulmak mümkün olmaktadır.

Etiketler : Erkek Göğüs | Göğüs Lazer Yaptıranlar | Kadınlarda Göğüs Kıllanması | İzmir Göğüs Lazer Epilasyon | Göğüs Lazer Fiyatlandırma | Göğüs Kıllarında Seyretme
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği