Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

Kaş Ortası ve Üstü Lazer Epilasyon

İncelediğiniz lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kaşın şeklinde değişiklik yapmak ve/veya çatık suratlı ifade yaratan kaş ortasındaki kıllardan kurtulmak için cımbız kullanmak artık yerini kaş lazer epilasyona bırakmıştır.

Yüz ifadesi olarak kadınlara göre daha sert bir mizaca sahip olan erkeklerde bir de bitişik kaş yapısı söz konusuysa veya kişi gereğinden fazla kalın bir kaş yapısına sahipse bazen itici bir görünüm ortaya çıkabilmektedir.

Bu sert mizaç yaratan görünümden kurtulmak isteyen ve yüzüne daha duru ve daha temiz bir görünüm kazandırmak isteyen erkeklerin günümüzde başvurduğu en yaygın yöntem kaş lazer epilasyondur. Lazer epilasyon ile hem kaş ortasındaki istenmeyen kıllardan kurtulmak hem de kaşlardaki şekil bozukluğunu gidermek mümkün olmaktadır.

İşlemin kalıcı olması ayrı bir avantaj sağlarken herhangi bir komplikasyona da sebep olmamaktadır.

Erkelerin kaş lazer epilasyon uygulaması için ortalama  6-8 seans önerilir.  Ancak bazen kıl yapısına bağlı nedenlerden dolayı ek olarak seans tekrarı gerekebilir. Seans ortalama 3-5 dakika içerisinde tamamlanır.

Etiketler : Kaş Ortası Lazer Epilasyon | Kaş Üstü Lazer Epilasyon | Erkeklerde Kaş Lazer Epilasyon | Kaş Lazer Fiyatlandırma
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği