Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

İncelediğiniz lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kadınların ve erkeklerin en çok rahatsız olduğu göbek bölgesindeki kıllar, estetik görünümü bozan ve en çok rahatsız eden tüylenme sorunudur. Hassas cilt yapısına sahip olan bu bölgedeki tüylerin acılı ve zahmetli epilasyon uygulamaları olan ağda, jilet, epilatör, tüy dökücü kimyasalları ve cımbız gibi yöntemler ile alınmaya çalışılması acı, ağı ve morarma şikayetlerine yol açabilmektedir.

Genellikle ince yapılı ve açık renkli olan bu tüyleri doğru cihaz ve doğru dalga boyu ile etkin bir şekilde tahrip eden bu tedavi sonrasında pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkmaktadır.

Yalnızca kıl köklerini tahrip ederek cilt ve cilt altı dokularına ya da organlara herhangi bir zarar oluşturmadan göbek kıllarından ve tüylerinden kurtulmaya yardımcı olan göbek bölgesi lazer epilasyon tedavisi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine uygun lazer epilasyon cihazının seçilmesi gerekir.

Göbek lazer epilasyon uygulaması ortalama 8-10 seans sürmektedir. Kişinin tüy kıl veya tüy yapısına göre ek seanslar gerekebilir.

Etiketler : Göbek Lazer | İzmir Göbek Lazer Epilasyon | Göbek Fiyatlandırma | Göbek Lazer Yaptıranlar
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği