Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

izmir-ipek-kirpik

İpek Kirpik Nedir?

Saf ipekten üretilen ve gözlerinize teker teker uygulaması yapılan bir yöntemdir. İpek kirpik sayesinde azalmış olan kirpiklerinizi daha dolgun gösterebilir ve dökülen kirpiklerinizin yerini kalıcı olarak kapatabilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Yapılır?

İpek kirpik uygulaması yapılmadan önce gözleriniz için ne kadar kirpik gerektiği belirlenir. Burada önemli olan nokta göz yapınız ve kirpiklerinizin ne kadar yoğun görünmesini istediğinizdir.Uygulanacak ipek kirpik sayısı belirlendikten sonra gözlerinizde makyaj varsa temizlenir ve uygulamaya başlanır.Özel bir solüsyon ile kirpikler tek tek gözlerinize uygulanır.Tek bir göz için, takılan kirpik sayısına bağlı olmak üzere yaklaşık olarak 45 dakika işlem uygulanır.

Bu Uygulamanın Özellikleri Nelerdir Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

İpek kirpik uygulaması yapılırken acı hissetmezsiniz ancak yapıştırıcı sürüldüğü için gözlerinizde hassasiyet artabilir ve hafif bir yanma hissi oluşabilir. Ancak işlem bittikten sonra herhangi bir acı ya da yanma hissetmezsiniz. İpek kirpikler takılırken asıl kirpikleriniz asla zarar görmez. Bu uygulamadan sonra makyaj yapabilirsiniz. Ancak yapıştırıcının etkisini azaltacağı için temizlerken yağlı ürünler kullanmamanız gerekir. Su ile makyajınızı temizlemeniz daha doğru olacaktır.İpek kirpiklere sabun, jel ve bunlar gibi malzemelerin sürülmemesi gerekir.İpek kirpikleri çıkarmak istiyorsanız, bunu kendiniz yapmamalısınız. Çünkü bu aşamada kendi kirpikleriniz zarar görebilir.Yüzününüz yıkarken gözlerinizi ovuşturmamanız gerekir. Bu durumda kirpiklerinize zarar verebilirsiniz.İpek kirpik uygulaması yaptırdıktan sonra suya, havuza ve denize rahatlıkla girebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kirpiklerinize rimel sürmenize gerek kalmaz. Çünkü kirpikleriniz olduğunda daha doğal ve daha gür görünecektir. Herhangi bir şekil vermeniz gerekmez.  
Etiketler : İpek Kirpik | Kirpik Ekleme | İpek Kirpik Nasıl Yapılır | İpek Kirpik Fiyat | İpek Kirpik Süresi
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği