Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

protez-saç-izmir

Protez Saç

Protez saç , cerrahi müdahale gerektirmeyen sağlıklı bir saçlandırma sistemidir. Bu sistem ince bir yapı üzerine gerçek insan saçının ekilmesi ile elde edilir. Saç telinin yerini alan veya daha az yoğun olan bölgeyi kaplayan bir parçadır. Protez denilmesinin sebebi normal insan saçının bakımı olduğu gibi protez saçın da belirli periyotlarda bakımı vardır. Çıkarılabilir ve takılabilir bir sistemdir.
Protez saç bugün saç dökülmesiyle ilgili problemlere en çok yönlü çözümlerden biridir. Çok doğal estetik etki sağlayan saç protezleri olan çok sayıda erkek ve kadın vardır (cerrahi olmayan saç ekimi tekniği olarak adlandırılır)

Protez Saçın Avantajları Nelerdir?

. Protez saçları zararlı değildir.
. Gözenekli ve hava geçirgen, büyüyen saçlar büyümeye devam ediyor.
. Alt kısım insan cildi ile uyumludur. Saç kökleri görülebilir.
. İnsan saçıyla kopyalanmış bir sistemdir, bu yüzden doğaldır.
. Başkaları tarafından fark edilmez; Siz söylemedikten sonra kimse fark etmez.
. Kuaförde kıvırcık, düz ve benzeri şeyler yapabilirsiniz.
. Denizde ve havuzda yüzebilir, hatta aşırı spor yapabilir.
. En az 10 yıl daha genç görünmenizi sağlayacaktır.
. Çok kısa sürede gür saçlara sahip olacaksınız. İstediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Protez Saç Aşamaları Nelerdir?

Ölçü Alma : Saç yerleştirme uygulamasının ilk adımı olan ‘ölçüm’, hata yapmadan ileri adımlarda önemli bir rol oynayacaktır. Bu aşamada, saç dökülme noktasında biyo-metrik bir saç tasarımı oluşturulur. Yerel saç yoğunluğu belirlenir. Saçın rengi, kalınlığı, dalgaların uzunluğu gibi özellikleri tam olarak belirlenir. Ön tasarımı gerçek tasarıma dönüştürmek yaklaşık 6 hafta sürer.

Yerleştirme: Kalıbı oluşturulan ölçülendirme aşamasından sonra, protez saçın yerleştirme işlemine geçilmektedir. Kişinin istediği saç rengi uzunluk ve kalınlık gibi kriterlere bağlı olarak, %100 insan saçından elde edilen saç protezi, kişinin kafasına düzgün bir şekilde yerleştirilir. Uygulamanın başarısı ölçme ve üretim aşaması ile yakından ilgilidir. Bu aşamada, protez saç tasarlanan alanı kapsayan özel medikal ile uygulanır.

Tasarımı: Protez saç uygulamasının en son aşaması olup, saçın uzunluğunun ve şeklinin kişinin istediği doğrultuda ya da yüz şekline en uygun olacak şekilde kesilmesi ve saç şeklinin verilmesi aşamasıdır. Bu aşamadan sonra saç protezi uygulaması tamamen bitmiş olup, kellik sorunu protez sayesinde ortadan kalkmıştır.

Fiyat

Her tip saç dökülmeleri ve saçsızlık sorunlarına karşı çok yönlü çözüm alternatifleri bulunmaktadır. Fiyat, saç dökülmesi tipine ve uygulama yapılacak saçsız alana göre değişmektedir.

Hemen Ranvedu Alın: Hızlı Randevu

Etiketler : protez saç nedir | protez saç uygulaması | erkelerde protez saç | pretez saç fiyatlandırma
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği