Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

izmir-dermapen-dermarollar-sac-tedavisi

Saç problemi özellikle erkekler için gündelik yaşamda meydana gelen çok sinir bozucu bir durum olabiliyor özellikle çalışan kişilerin karşı tarafa estetik ve hoş gözükmesi hem iş hayatını hemde kişisel hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Dermaroller/dermapen Saç kullanımında saçınızın gür,sağlıklı,çok ve sık olmasını uyguladığı mikro iğneler ile sağlıyor kellik ve saç dökülmesi probleminde asıl kaynak kök’ün tam olarak beslenemediğidir.

Dermaroller & dermapen saç köklerini besleyen damarları harekete geçirerek yeteri kadar kan alamayan köklere daha sık ve canlı bir şekilde kan gitmesini sağlıyor ve kökün can damarı olan Kan’ın yeteri kadar alınmasını hedefliyor.

Özellikle saç destekleyici ve çıkarıcı ürünlerin etkisini %95’e kadar arttırdığı kanıtlanmıştır, Normal bir saç serumu,kremi veya şampuanı elinizde yedirmek kaydı ile saçınıza uyguladığınızda sadece deri altına %3’lük bir kısım geçiyor.

Dermaroller & dermapen saç için kullanılan yardımcı ürünlerin etkinliğini arttırır uygulanan bölgede mikro kanallar açarak serumunuzu veya şampuanınızın o mikro deliklerden kolayca geçmesini sağlıyor sonuç olarak dermaroller hem kendi işlevini devam ettiriyor hemde kullanılan ürünlerin etkinliğini %95’e kadar arttırıyor. Böylece saçlarınız hem gür hem canlı ve sık bir görünüme sahip olur.

Dermaroller | Dermapen Etkisi Nedir?

Saç derisinde mikro kanallar açarak kullanılan serumun daha derine inmesini sağlar. Kadın-erkek gözetmeksizin kullanılabilir. Saç tellerini kalınlaştırarak hacimli ve dolgun bir görüntüye sahip olmaya yardımcı olur. Uygulamada ilk aşama saç dökülmesinin azalarak dökülmesi olur. Ardından yeniden saç çıkma dönemi 2 ile 4 ay arasında başlar.

Neden Dermaroller | Dermapen?

Vücudumuzda saç dökülmelerini engelleyen nokkin enziminin salınımı durduğunda saç kayıpları da yaşanmaya başlanıyor. Genetik yatkınlık, stres ve dış etkenler gibi çeşitli sebeplerden ötürü gerek kadın gerek erkeklerde zamanla saç kayıpları oluşabilir. Ayrıca saç derisi yağlı olanlar ve vitamin eksikliği çekenler de kolayca kelliğe maruz kalabilmektedir.

Dermaroller & Dermapen saç kayıpları ve kellik problemlerinde son derece etkili. Saç yoksunluğunda Dermaroler’in kafa derisi üzerinde mikro kanallar açmasının ardından uygulanıyor.

Dermaroller’in, %3 olan transdermal geçiş oranını %40’çıkarması ile kullanılan kremlerin, vitaminlerin ve serumların saç derisi tarafından çok yüksek oranda emilimi Gerçekleşmektedir. Bu sayede saç köklerine uygulanmak istenilen işlem ile gözle görülür ve şaşırtıcı sonuçlar alınır. Saç kökleri beslenir, güçlenir ve sağlıklı yeni saç kökleri elde edilmiş olur.

Etiketler : Saç Güçlendirme | Saç Dermaroller | Saç Dermapen Uygulaması | Saç Vitamini | Saç Dökülme | Erkek Saç Bakımı
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği