Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

izmir altın iğne radyofrekans
İncelediğiniz altın iğne radyo frekans sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz. Bu uygulamada cildin üst tabakasının en az şekilde hasar görmesi sağlanır ve altın iğneler ile farklı noktalardan mikro delikler oluşturularak frekansların daha iyi dağıtılması sağlanmaktadır. Bu sayede cildin tek bir noktasından atış yapılarak o bölgenin hasar alması da engellenmiş olur.

Altın İğne Radyo Frekans Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Hazırlık Aşaması Uygulamaya geçilmeden önce cilde anestezik etkisi olan bir krem sürülmekte ve cildin hafif uyuşması sağlanmaktadır. Uygulama Aşaması Hazırlanan cilde altın iğne cihazı temas ettirilmekte ve cihaz daha önceden ayarlanmış olduğu derinliğe kadar otomatik olarak atışını gerçekleştirmektedir. Altın iğnelerden cilde ulaşan radyo frekans sayesinde cildin yeniden yapılanması sağlanmaktadır. Uygulama Süresi Uygulama yapılacak olan bölgeye göre uygulama süresi değişkenlik gösterse de 30 ile 60 dakika arasında uygulama tamamlanmaktadır.

Altın İğne Radyo Frekans Uygulaması Faydaları Nelerdir?

Altın iğne radyo frekans uygulaması ile i cilt lekeleri, kırışıkları, çizgileri gidermektedir.Altın iğne radyo frekans uygulaması, birçok farklı amaç için kullanılmakta ve oldukça çeşitli yararlar oluşturmaktadır. Cildin yenilenmesini sağlayan altın iğne uygulaması, cilt üzerinde oluşan kırışıklıkların giderilmesini ve cildin yeniden elastikiyet kazanmasını sağlamaktadır. Cildin yenilenmesinde büyük rol oynayan bu uygulama, yaşlanmaya karşı savaş açmakta, bununla birlikte de ciltte oluşan çatlak, yara izi, sarkma gibi problemleri ortadan kaldırmaktadır. Bir nevi cilt yenileme ve gençleştirme işlemi görmektedir. Altın iğne radyofrekans uygulaması cilt yenilenmesinde etkili bir yöntemdir.

Altın İğne Radyo Frekans Uygulaması Uygulama Alanları Nelerdir?

.Cilt kırışıklıklarının giderilmesi, .Gözeneklerin sıkıştırılması, .Yüz, boyun ve dekolte bölgesi sarkmaları, .Yara  izleri giderme, .Cilt yenilenmesi ve cilt kalitesinin arttırılması, .Kol ve bacaklarda görülen sarkmaların giderilmesi, .Cilt lekelerinin giderilmesi, .Sivilce ve scar izlerinin giderilmesi, .Kilo alıp verme gibi nedenlerle oluşan çatlakların giderilmesinde,

Altın İğne Radyo Frekans Uygulamasında Bilinmesi Gerekenler

Cildinde sarkma, gevşeme, ince çizgilenme olan herkeste işe yarayan bir yöntemdir. İleri vakalarda, kanser hastalarında ve kanser hastalığı geçmişi bulunan kişilerde genellikle uygulama yapılmamaktadır. Altın iğne radyofrekans uygulaması, herhangi bir risk söz konusu değildir. Cilt üzerinde hafif kızarıklıklar oluşması da oldukça doğal ve geçicidir. Altın İğne radyo frekans uygulanmadan önce cilde anestezik etkisi bulunan bir krem sürülmektedir. Bu sayede acı hissi yaşamanız ortadan kaldırılmaktadır. Altın iğne radyo frekans uygulaması en az 3 seanslık uygulamalar yapılması en iyi sonuçların elde edilmesi için gereklidir.  
Etiketler : izmir altıniğne | altıniğne radyofrekans | izmir altıniğne uygulaması | altıniğne akne giderme | altıniğne cilt yenileme | altıniğne yaptıranlar | altıniğne fiyatları
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği