Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

İncelediğiniz lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Koltuk altı kılları birçok toplumda istenmeyen tüyler sınıfındandır. Kadın ve erkekte doğal olarak bulunan kıllardır. Bu kıllar ergenlikteki hormonsal değişimle ortaya çıkarlar. Bu nedenle hormona duyarlı kıllardır. Kalın, sert ve genelde siyah olurlar. Koltuk altı kılları  lazer epilasyon için en uygun kıllardır.

Koltuk altı lazer epilasyon uygulamasında başarılı sonuç için ortalama 6-8 seans uygulama yapmak gereklidir. Seans aralıkları genellikle bir buçuk ayda birdir. Koltuk altı epilasyon seanslarının arasında ağda veya epilatör ile kıllar alınmamalıdır. Seansa gelmeden birkaç gün önceden kıllar jiletle kısaltılabilir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Ter Bezlerine Zarar Verir mi?

Lazer epilasyon oldukça güvenli bir yöntemdir. Ter bezleri melanin pigmenti içermediğinden lazer ışını tarafından görülmez.Bundan dolayı ter bezlerine koltuk altı epilasyon uygulamasının her hangi olumsuz bir etkisi yoktur.

Etiketler : Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranlar | Koltuk Altı Lazer Fiyatları | İzmir Koltuk Altı Epilasyon
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği