Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

 İncelediğiniz lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Dudak üstü (bıyık bölgesi) tüylerinden kurtulmak isteyenler için de en sağlıklı ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Dudak üstündeki tüylerden ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulmak için en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi buz lazerdir. Tüy/Kılın yapısı ve cilt rengine göre kombin çalışılabilir.

Dudak üstü için önerilen lazer epilasyon seans sayısı ortalama 8-10 seanstır. Ancak lazer epilasyon seans sayısını kişinin kıl rengi, kıl yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörlerin etkilediğini unutmamak gerekir. Bu nedenle bazen ek seanslar gerekebilir.

Dudak üstü lazer epilasyondan sonra da güneşten korunmak oldukça önemlidir. Uygun bir güneş koruyucu kullanılması önerilir. Güneşin bol olduğu bahar aylarında ve yaz aylarında yüz bölgesine lazer epilasyonu kısıtlamaktadır. Buz Lazer ise yaz, kış tüm mevsimlerde yan etki riski olmadan bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilmektedir.

Hemen Ranvedu Alın: Hızlı Randevu

Etiketler : İzmir Dudak Üstü Epilasyon | Dudak Üstü Lazer Epilasyon Fiyatları | Dudak Üstü İğneli Epilasyon | Buz Lazer Dudak Üstü
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği