Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

Erkek Özel Bölge (Genital) Lazer Epilasyon

izmir-erkek-özel-bölge-genital-lazer-epilasyon

İzmir Erkek Özel Bölge Lazer Epilasyon

İncelediğiniz erkek özel bölge (genital) lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Erkek bakımında en fazla ilgi gören konuların biriside istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Erkeklerin de bir kısmı bayanlar gibi, özellikle bazı bölgelerde tamamen kılsız bir cilde sahip olmak isterken, büyük çoğunluğu kılların estetik bir görüntü oluşturacak şekilde yoğunluğunun azaltılmasını tercih etmektedir. Erkeklerin rahatsız olduğu bölgeler; elmacık kemiği, kaş arası, ense, boyun, kol, erkek koltuk altı, erkek özel bölge , omuz, sırt, göğüs ve bacak bölgelerindeki kıllardan oluşuyor.

Özel Bölge Epilasyon  alanında uzman erkek estetisyen ile hizmet vermekteyiz.

Erkeklerde Özel Bölge (Genital) Lazer Epilasyon Hangi Amaçla Yapılır?

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir. Bu amaçla tıraşlama işlemleri hem sürekli tekrar gerektiren geçici çözümlerdir hem de kıl batmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle günümüzde erkekler etkili ve kalıcı sonuçları nedeniyle genital bölgede lazer epilasyonu tercih etmektedir. Erkeklerde kuyruk sokumu bölgesinde oluşan kıl dönmelerini önlemek için de lazer epilasyon en iyi çözümdür. Ayrıca yaş ve aşırı kilo nedeniyle genital bölgenin temizliğini yapmakta zorlanan kişiler için lazer epilasyon ideal bir yöntemdir.

Erkek Özel Bölge (Genital) Lazer Epilasyonu Ağrılı Mıdır?

Erkeklerde kıl kökleri kadınlara kıyasla daha kalındır. Dolayısıyla lazer ışınının emilimi daha yoğundur. Bu nedenle lazer epilasyona yanıt daha iyidir, ancak ağrı da daha fazladır. Gelişmiş lazer teknolojisi sayesinde neredeyse tamamen ağrısız, acısız bir uygulamadır.

Erkek Özel Bölge (Genital) Lazer Epilasyonu Yumurtalıklara Zarar Verir Mi, Kısırlık Yapar Mı?

Hem kadın hem de erkek genital bölge lazer uygulamasında akla ilk gelen sorulardan birisi de budur. Lazer epilasyon 1997 yılında FDA onayı alarak, etkili olmasının yanı sıra vücuda ve çevre dokulara zarar vermeyen bir uygulama olduğunu da bilimsel olarak kanıtlamıştır. Lazer epilasyon esnasında lazer ışını cildin sadece birkaç milimetre derinliğinde bulunan kıl kökünü hedefler. Yumurtalıklar ve diğer iç organlar çok daha derin yerleşimli organlardır. Lazer ışını hiçbir iç organa ulaşmaz, yumurtalıklara ve hiçbir iç organa zarar vermez, kısırlık yapmaz. Buz Lazer gibi FDA onayına sahip cihazlarla uygulama yapıldığı müddetçe son derece güvenli bir uygulamadır.

Erkek Özel Bölge (Genital) Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek genital lazer epilasyon fiyatları o bölgedeki kıl yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Herkes için alanlar ve tüy yoğunluğu farklı olduğu için, standart bir fiyat politikası etik bulunmamaktadır.
Seans başına veya paket program fiyat değerlendirilmesi yapılıp, ilerleyen seanslarla birlikte tüylerdeki azalmaya bağlı yeniden fiyatlandırma yapılabilir. Azalma olmasına rağmen tüm seans çalışmalarında genel olarak aynı alan çalışılır.

Hemen Ranvedu Alın: Hızlı Randevu

Etiketler : Erkek Genital Lazer Epilasyon | Erkeklerde Özel Bölge Lazer Epilasyon | Genital Bölge Epilasyon Fiyatları | Erkek Popo Özel Bölge Lazer | Erkek Özel Bölge Lazer Epilasyon İzmir
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği