Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

izmir-led-maske

Bir anti-aging uygulaması olan led maske ,cildimizde meydana gelmiş birçok soruna çözüm olarak sunulmuştur.Bunun geliştirilmesine sebebiyet veren durum ise fiziksel görünüme verdiğimiz önem ve fiziksel görünümümüzün her geçen gün stres ve kalitesiz yaşam alışkanlıklarımızla doğru orantılı olarak tahribata uğruyor olmasıdır.

Yapılan klinik çalışmalar sırasında insan sağlığı açısından herhangi bir yan etkisinin olmadığı sonucuna da varılmış olması led maskeyi hem güvenilir hale getirmiş hemde kullanımını yaygınlaştırmıştır.Led maskenin haftada iki kez kullanılması uygun görülmüş olup her seans için ortalama süre 20 dakikadır.Led maske sivilce ve akne tedavilerinde,yaşlılığa bağlı oluşan lekelerde,sedef hastalıklarında,ödem ve şişkinlik azaltmakta,eklem ve kas ağrılarıtedavisinde,doku yenilenmelerinde ve kan dolaşımını hızlandırmak için uygulanan bir yöntemdir.

Led maske de 4 ana renk bulunmaktadır ve her rengin kullanım alanı farklıdır.

Mavi Işık: hassas ciltlerde yatıştırıcı etki yaratır ve akne tedavisinde kullanılmatadır.

Kırmızı Işık: Hasarlı ciltlerde ve yaşlanmış dokuların yenilenmesinde kullanılırken cildi şıkılaştırma ve operasyon sonrası şişliklerin giderilmesinde kullanılmaktadır.

Sarı Işık: Ciltteki kırmızı görünümü giderir ,cildin kan ve lenf dolaşımını düzenleyerek ciltte detoks etkisi yaratır.

Yeşil Işık: Karma cilt tipleri için kullanılmaktadır.Cildi sakinleştirir,hassasiyetini alır ve var olan lekeleri,renk bozulmalarını önler.

 

Hemen Ranvedu Alın: Hızlı Randevu

Etiketler : led maske | izmir led maske | led maske cilt bakım uygulaması | led maske fiyat | led maske nasıl yapılır
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği