Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No 8 Ege Perla AVM Konak – İzmir

Tüm Bacak Lazer Epilasyon

İncelediğiniz lazer epilasyon sayfası size özel olarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlıdır. Tüm merak edilenleri, içeriğimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bacak bölgesinde tüylenme genelde genetik nedenlerle seyrek olarak ta hormonsal nedenlerle oluşmaktadır. Lazer epilasyon uygulamaları bacak bölgesindeki her türlü tüylenmede başarılıdır. Bacak lazer epilasyonu ortalama 6-8 seans arasıdır. Her iki bacak ortalama bir saat sürmektedir.

Özellikle alt bacak lazer epilasyon için en başarılı alanlardandır. Üst bacak bölgesinde daha ince tüy yapısı nedeniyle diode ütüleme buz lazerle kombine uygulamalar yapılabilmektedir. Lazer epilasyonla tüm bacak epilasyon genelde 1,5 ayda bir tekrarlanır. Seans aralarında ağda, epilatör kullanılmaz. Jilet kullanımı uygundur. Bacak bölgesinde en çok kullanılan lazer sistemleri alexandrite ve diode ütüleme buz lazer yöntemleridir.

Hemen Ranvedu Alın: Hızlı Randevu

Etiketler : alt bacak lazer epilasyon | üst bacak lazer epilasyon | tüm bacak lazer epilasyon | bacak epilasyon fiyatları | izmir tüm bacak lazer epilasyon
Yazı

Hizmetlerimiz

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği